پاسخگویی کلینیک

ساعت 8 صبح تا 22 شب

تلفن تماس

02122694515

تلفن تماس : 02122694515
پاسخگویی :8 صبح تا 22 شب

متخصص ایمپلنت دندان در تهران

دکتر سلمی یزدی نژاد در زمینه دندانپزشکی و ایمپلنت دندان در تهران فعالیت می کنند ، دکتر و تیم حرفه ایشان سعی کرده اند خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت دندان را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مراجعین عزیز کلینیک ارائه دهند . 

ایمپلنت کره ای ، ایمپلنت سوئیسی و ایمپلنت آلمانی را هم میتوانید بصورت اقساطی و هم با قیمت پایین در کلینیک دکتر انجام دهید .

بهترین دندانپزشکی در قیطریه

ایمپلنت اقساطی در تهران

امروزه با توجه به نوسان قیمت ارز و افزایش قیمت مواد اولیه بسیاری از مراجعه کنندگان به استفاده از خدمات دندانپزشکی و ایمپلنت و کاشت دندان اقساطی روی آورده اند این خدمات در کلینیک دکتر سلمی یزدی نژاد ارائه میشود.

شرایط ایمپلنت و کاشت دندان اقساطی

استفاده از خدمات درمانی دندانپزشکیو کاشت دندان اقساطی برای عموم مراجعه کنندگان قابل استفاده است از نمونه این خدمات استفاده از چک صیادی و ایمپلنت اقساطی است.

برای آشنایی با یک متخصص ایمپلنت دندان در تهران یا هر شهر دیگری نیاز است شما  با مفاهیم اولیه ایمپلنت دندان آشنا شوید تا تصمیم گیری بهتری برای انتخاب یک متخصص ایمپلنت دندان داشته باشید

ایمپلنت دندان دکتر سلمی یزدی نژاد

ایمپلنت دندان

ایمپلنت، پایه‌ای است که دندانپزشک آن را داخل فک بیمار قرار می‌دهد تا جایگزین مطمئن و همیشگی یک یا چند دندان از دست رفته باشد. پس از کاشت ایمپلنت، سلول‌های استخوان‌سازی که در اطراف ایمپلنت هستند، استخوان‌سازی می‌کنند و با

گذشت زمان، ایمپلنت و استخوان فک، به یکدیگر متصل می‌شوند. (اصطلاحاً جوش می‌خورند.) دندانپزشک در مراحل بعدی، قسمت روکش و تاج دندان را روی پایه قرار می‌دهد.

سازندگان ایمپلنت، از تیتانیوم برای ساخت ایمپلنت استفاده می‌کنند؛ زیرا اعتقاد دارند که تیتانیوم، با لثه انسان و سلول‌های استخوان، سازگار است و کمترین آسیب را دارد.

ایمپلنت دندان در تهران 

مراکز و کلینیک های معتبری در زمینه ایمپلنت دندان در تهران خدمات ارائه می دهند که یکی از این کلینیک ها توسط دکتر سلمی یزدی نژاد متخصص ایمپلنت و کاشت دندان مدیریت میشود و با تیم حرقه ای خود با مناسب ترین قیمت ها میزبان شما مراجعین عزیز می باشند.

ایمپلنت دندان مناسب چه کسانی هست؟

ایمپلنت دندان، یک سرمایه‌گذاری ارزشمند محسوب می‌شود که در ۹۰ یا حتی ۹۵ درصد موارد با موفقیت همراه است. کسانی که علاقه‌مند به جایگزینی دندان‌های خود هستند، معمولاً به سراغ ایمپلنت می‌روند و از این روش که بی‌تردید یکی از موفق‌ترین اقدامات دندانپزشکی است، استقبال می‌کنند. اما سوال اینجاست که ایمپلنت دندان مناسب چه کسانی است یا به عبارت دیگر، چه افرادی کاندیدای خوبی برای کاشت دندان محسوب می‌شوند؟

این سوالی است که متخصص ایمپلنت باید به آن پاسخ بدهد!

با این حال یک کاندید مناسب برای ایمپلنت دندان، این ویژگی‌ها را دارد:

 • وضعیت سلامت او خوب است: ایمپلنت ها، نیاز به جراحی دارند و این یعنی کسی که می‌خواهد دندان بکارد، باید از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشد. ایمپلنت دندان در مبتلایان به دیابت، افراد سیگاری و مصرف کنندگان الکل چندان موفقیت‌آمیز نخواهد بود.
 • استخوان فک خود را از دست نداده است: اگر با ایمپلنت دندان آشنا باشید، باید بدانید که کاشت دندان به استخوان فک ذوب خواهد شد. پس لازمه موفقیت کاشت دندان، کیفیت بالای استخوان و تراکم مناسب آن است. برخی استخوان فک خود را در طول زمان از دست داده اند. ما نمی‌گوییم که ایمپلنت دندان برای این افراد به هیچ عنوان مناسب نیست! در واقع می‌توان کاشت دندان را برای آن‌ها نیز انجام داد؛ البته به شرط آنکه استخوان‌شان با روش‌هایی مثل پیوند استخوان بازسازی شود.
 • لثه‌های سالمی دارد: یک لثه سالم می‌تواند از ایمپلنت‌های دندانی حمایت کند؛ زیرا با استخوان فک در ارتباط است و می‌تواند دندان را نگه دارد. بیمارانی که در معرض ابتلا به بیماری پریودنتال هستند، ممکن است دچار نارسایی ایمپلنت دندان شوند.
 • می‌تواند از دندان‌های کاشته شده و لثه‌های اطراف آن مراقبت کند: ایمپلنت دندان، اولین قدم برای داشتن دندان‌های زیبا است. کسی که به مسواک زدن پایبند نیست و دندان‌های خود را نخ نمی‌کشد، نمی‌تواند کاندید مناسبی برای ایمپلنت دندان باشد! رعایت ۱۰۰ درصد بهداشت دهان و دندان، برای حفظ استحکام و سلامت دندان ها، کاملاً ضروری است. با مراقبت درست، طول عمر کاشت دندان، دائمی خواهد شد!

برای اطلاع از قیمت روز و  30 دقیقه مشاوره رایگان ایمپلنت دندان همین حالا تماس بگیرید.

 عوارض ایمپلنت دندان

ایمپلنت، به عنوان یکی از بهترین روش‌های کاشت دندان، عوارضی دارد که در این بخش به آن اشاره خواهیم کرد. پرواضح است که فواید و مزایای ایمپلنت، دوبرابر عوارض آن بوده و به همین دلیل، همواره از آن استقبال می‌شود.

عوارض شایع کاشت دندان:

 • بی‌حس شدن گوشه لب
 • مشکلات سینوسی
 • آسیب به اعصاب فک در فرایند کاشت

اگر ایمپلنت دندان را به عهده دندانپزشکی بگذارید که در این زمینه تخصصی ندارد، ممکن است با دردسرهای جدیدی مواجه شوید که جبران آن هزینه بر و طاقت فرسا است. مثلاً ممکن است دندانپزشک، ایمپلنت را در محل نامناسبی بکارد که ظاهر نازیبایی خواهد داشت.

عدم دقت به تعیین صحیح تعداد ایمپلنت‌ها نیز مسئله ساز است. عدم ارزیابی درست و عدم قرار گیری تعداد مناسبی از ایمپلنت که با توجه به وضعیت فک هر فرد تعیین می‌شود، موجب بروز آسیب خواهد شد.

مراقبت از ایمپلنت دندان

مشکلات لثه‌ای که گاه در اطراف ایمپلنت‌ها می‌بینید، همیشه سریع‌تر از دندان‌های طبیعی ایجاد می‌شوند و متاسفانه خیلی کندتر از آن‌ها بهبود می‌یابند. برخی به این بهانه که ایمپلنت دندان طبیعی نیست و پوست نمی‌شود، از رعایت اصول مراقبتی سرباز می‌زنند و در این باره کوتاهی می‌کنند. اتفاقاً از آنجایی که ایمپلنت در تماس مستقیم با بافت‌های زنده استخوان‌ها و خود لثه است، همواره در معرض آلودگی و بیماری است و نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد.

اصول مراقبت از ایمپلنت دندان:

 • حداقل روزی دوبار مسواک بزنید تا باکتری‌ها فرصتی برای رشد نداشته باشند.
 • از یک مسواک نرم نایلونی استفاده کنید و تمامی قسمت‌های دندان را بشویید.
 • خمیردندان‌هایی را انتخاب کنید که از بین برنده پلاک و تارتار هستند.
 • استفاده از نخ دندان برای از بین بردن ذرات ریز مواد غذایی که لابلای دندان‌ها گیر کرده اند، ضروری است.
 • بهتر است دهان و دندان‌های خود را با استفاده از یک دهان شویه آنتی باکتریال مناسب بشویید تا مطمئن شوید میکروب‌ها نابود شده اند.

مزایای ایمپلنت دندان چیست؟

شک نداریم که ایمپلنت‌های دندانی برای کسانی که دندان‌های طبیعی خود را از دست داده اند، بهترین انتخاب اند. تجربه کسانی که از ایمپلنت استفاده کرده اند، مزایای استفاده از ایمپلنت را به خوبی نشان می‌دهد. حتی برخی از آن‌ها ادعا می‌کنند که ایمپلنت، زندگی آن‌ها را از این رو به آن رو کرده است در ادامه به مزایای ایمپلنت دندان اشاره کرده ایم !

:

 • دائمی بودن ایمپلنت: شاید مهمترین مزیت ایمپلنت همین باشد؛ ماندگاری و دوام بسیار بالا. اگر به درستی از ایمپلنت مراقبت کنید، تا قیامت با شما خواهد بود. اگر ایمپلنت را با روش‌های دیگری مثل استفاده از پروتز یا بریج مقایسه کنیم، باز هم ایمپلنت پیروز خواهد شد! معمولاً بریج دندان، بین ۵ تا ۱۰ سال عمر می‌کند؛ در حالی که ایمپلنت، تا همیشه دوام دارد.
 • افزایش اعتماد به نفس: دندان به زیبایی چهره کمک می‌کند. لبخند زدن با دندان‌های سفید و سالم، حتماً زیباتر است. بسیاری از شما این را می‌دانید؛ به همین دلیل وقتی دندان‌تان را می‌کشید، اعتماد به نفس‌تان پایین می‌آید. حتی ممکن است در ادای کلمات و تلفظ هم مشکل پیدا کنید که این مشکلات با داشتن ایمپلنت قابل حل است.
 • بهبود مشکل جویدن غذا: کسی که دندان‌های طبیعی خود را از دست داده، دیگر نمی‌تواند هر غذایی که دوست دارد را بخورد! چرا که قادر به جویدن نخواهد بود. ایمپلنت دندان، مشکل در غذا خوردن را از بین می‌برد و قدرت جویدن را بهبود می‌بخشد.
 • حفظ سلامت دهان و دندان: ایمپلنت‌ها یکپارچه در لثه کاشته می‌شوند و درست مثل دندان‌های طبیعی عمل می‌کنند. ایمپلنت بر خلاف روش‌های دیگر جایگزین دندان، آسیبی برای لثه ندارد و از طرف دیگر، به راحتی می‌توان از آن مراقبت کرد.

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت ها معمولاً از جنس تیتانیوم یا مواد دیگر ساخته می شوند. چرا که زمانی که به استخوان فک و لثه ی بیمار متصل می شوند هیچ گونه عارضه جانبی ایجاد نمی کند.
بسته به نوع بیماری پزشک متخصص شما تشخیص می دهد که این روش را در مطلب دنداپزشکی تحت بیهوشی موضعی و یا در بیمارستان تحت بیهوشی عمومی انجام دهد.
دربازده زمانی سه تا شش ماه طول می انجامد که پس از قرار دادن ایمپلنت دندان در جایی از فک شما که با بافت لثه پوشانده شده است، در استخوان فک شما پیوند بخورد.
حتماً به یاد داشته باشید انجام جراحی کاشت دندان ممکن است چندین ساعت و حتی بیشتر از یک عمل صورت گیرد. بدین منظور هر شخصی که در معرض خطر ابتلا داشتن به عفونت می باشد احتمال این که مایل به انتخاب ایمپلنت دندان نباشد وجود دارد .

نکته بهداشتی در کاشت دندان:

حتماً به خاطر داشته باشید که از دستورالعمل های دندانپزشک خود درباره بهداشت دهان و دندان از جمله مسواک زدن دو بار در روز و استفاده از نخ دندان به صورت روزانه پیروی نمایید.

ایمپلنت 1روزه  یا فوری دندان چیست؟

انجام روش کاشت دندان به صورت 1روزه یا فوری بدین منظور می باشد که از دندان مصنوعی که همانند دندان طبیعی شما می باشد استاده نمود تا جایگزین دندان های از دست رفته شما گردد.

نحوه عملکرد کاشت دندان بدین صورت است که پایه ی ایمپلنت همانند ریشه دندان طبیعی در استخوان فک شما قرار می گیرد و این پایه به گونه ای مستحکم است که توانایی سوار کردن تاج های دندانی که دارای ظاهری همانند دندان طبیعی شما می باشد را داراست.

در استفاده از روش های سنتی گذشته زمانی که شما کاشت دندان انجام می دادید فاصله زمانی دوره بهبود پس از جراحی کاشت پایه و نصب تاج دندان بسیار زمان بر بوده. در حالی که در استفاده از ایمپلنت یک روزه یا فوری روشی کاملاً خاص و کاربردی بوده چرا که با کمک این روش جای خالی منشعب از دندان از دست رفته شما در یک روز توسط پایه و تاج دندانی پر می گردد.

نکته مهم در ایمپلنت 1روزه یا فوری دندان:

قابل ذکر است در این روش کاشت دندان به صورت فوری، تاج دندان موقتی تا زمانی که تاج دندان اصلی شما آماده شود روی پایه ایمپلنت شما نصب می گردد تا زیبایی بیمار را تکمیل کند.(کاشت فوری دندان با بیهوشی نیز نمونه ای از ایمپلنت فوری میباشد .)

آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

معمولاً بسیاری از افرادی که کاشت دندان انجام داده اند پس از انجام جراحی ، اعلام نموده اند که کشیدن دندان درد بسیار بیشتر نسبت به این جراحی دارد. چرا که در انجام جراحی ، پزشک متخصص نیاز به بردین قسمتی از لثه دارد و باید از بی حسی موضعی استفاده کند. بعد از جراحی هم چند مسکن قوی برای این که دردی را احساس نکنید به بیمار تجویز می کند. اما اصل موضوع بر این است که ناراحتی و میزان تحمل درد در افراد بسیار متفاوت می باشد. اما تمامی افراد در این نظریه ، دارای نظر مشترک هستند که درد ناشی از کشیدن دندان بیشتر از کاشت دندان می باشد.

هر ایمپلنت دارای سه بخش است:

 • فیکسچر یا (پایه تیتانیومی) می باشد که داخل استخوان فک کار گذاشته می شود.
 • اباتمنت (که جایگزین تاج دندان می باشد).
 • روکش ( یا کروان crown ) است که در نهایت بیمار جهت غذا خوردن و زیبایی از آن به عنوان دندان استفاده می کند.

برای انجام ایمپلنت دندان بهتر است کار به صورت گروهی انجام شود که شامل :

 • جراح فک و صورت
 • متخصص پروتز
 • لابراتوار پروتز های دندانی

در جلسه اول درمان جراح با توجه به کیفیت و ارتفاع و ضخامت استخوان ایمپلنت مناسب از نظر سایز( طول و قطر) و برند ایمپلنت را انتخاب می کند و در فک بیمار کار می گذارد. بعد از گذشت 3 ماه در فک بالا و یک ماه و نیم تا دو ماه در فک پایین (در شرایط نرمال) دندانپزشک مراحل بستن پیچ فرم دهنده لثه (هیلینگ) و قالبگیری را انجام می دهد و کار به لابراتوار ارسال می گردد تا اقدام به ساخت روکش ( crown) نماید تا پس از آماده شدن روکش ایمپلنت در جلسه بعد از قالبگیری اقدام به تحویل آن به بیمار نماید.

انواع تکنیک های کاشت دندان چیست؟

در اصل می توان گفت سه نوع ایمپلنت بر اساس روش کاشت وجود دارد:

 • فرش ساکت (Fresh soket) یا انجام ایمپلنت بلافاصله پس از کشیدن دندان
 • فلپ لس (ایمپلنت بدون برش و جراحی و بخیه) یا ایمپلنت به روش پانچ
 • روش جراحی ایمپلنت با فلپ یا برش جراحی

برای انجام کاشت دندان دکتر متخصص با توجه به موقعیت و وضعیت دندان شما تصمیم می گیرد که کدام نوع ایمپلنت در چه سایز و طولی مناسب شماست.
درهنگام انجام ایمپلنت دندان دکتر متخصص پس از قرار دادن پیچ مخصوص پایه ایمپلنت در لثه ی شما روکش دندان یا همان دندان مصنوعی را بر روی آن قرار می دهد که همانند دنان طبیعی شما می باشد.

فرش ساکت (Fresh soket) یا انجام ایمپلنت بلافاصله پس از کشیدن دندان

این روش متداول ترین درمان جهت کاهش زمان پروسه تحویل ایمپلنت می باشد.
نکته:
در مواردی که دندان دارای عفونت شدید و کیست های دندانی استپس از کشیدن نیز به (کورتاژه لثه) و نیازمند زمان جهت بازسازی استخوان تخریب شده اطراف دندان در اثر عفونت می باشد. لذا پس از کشیدن دندان حدود 2 الی 3 ماه به استخوان زمان می دهیم تا مجدد باز سازی شود. پس از آن ایمپلنت را در فک قرار می دهیم .

فلپ لس (ایمپلنت بدون برش و جراحی و بخیه) یا ایمپلنت به روش پانچ

این روش برای بیمارانی مناسب است که از نظر ارتفاع و ضخامت استخوان در شرایط مطلوب قرار دارند.
از محاسن احسن روش می توان به حداقل میزان خونریزی و کوتاهی زمان جراحی اشاره کرد.

روش جراحی ایمپلنت با فلپ یا برش جراحی

در این روش جراح با برش لثه را باز کرده و مستقیماً بر روی استخوان دریل را انجام داده و فیکسچر را قرار می دهند و پس از آن بسته به تشخیص جراح هیلینگ یا کاور اسکرور روی فیکسچر قرار می گیرد و بعد از آن لثه را روی آن بخیه می زند.

در افراد یا مبتلا به بیماردیابت یا قند خون باید ذکر کرد که:

قبل از مراجعه با آزمایش خون به صورت ناشتا فاکتور هموگلوبین hb A1C را چک کنند و اگر A1c هفت و بیشتر از هفت باشد، جز بیماران گود کنترل محسوب می شوند و درمان ایمپلنت بلا مانع است. در بیماران با A1C بالا تر از 7 تا کنترل کامل قند خون انجام ندهند درمانی حتی کشیدن دندان قابل انجام نیست.

فیلم ایمپلنت دندان

 

ایمپلنت دندان

در برخی از شرایط ممکن است به علت بیماری پریودنتال، پوسیدگی دندان، آسیب دیدن دندان و… نیاز به خارج کردن دندان از دهان باشد. در این وضعیت جای خالی دندان تاثیر منفی‌ای روی چهره و لبخندتان می‌گذارد، به همین خاطر باید به فکر چاره‌ای برای پر کردن این فضای خالی باشید.

یکی از بهترین و ماندگارترین درمان‌هایی که برای جایگزینی با دندان‌های از دست رفته انجام می‌شود ایمپلنت دندان است.

در این مقاله قصد داریم به هر آنچه که در خصوص این درمان باید بدانید اشاره کنیم.

مراحل انجام ایمپلنت دندان

انجام ایمپلنت دندان باید توسط متخصص ایمپلنت دندان انجام شود. نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که اگر از دندان قبلی، بقایایی مانده باشد ابتدا باید این بقایا خارج شوند و سپس ایمپلنت انجام شود.

به طور کلی مراحل ایمپلنت دندان به شرح زیر هستند:

 1. معمولا طی این درمان بیمار کاملا هوشیار است و از بی‌حسی موضعی برای او استفاده می‌شود. اگر خیلی استرس یا ترس داشته باشید، متخصص ایمپلنت به شما آرام‌بخش می‌دهد تا طی این جراحی، آرام و بدون اضطراب باشید.
 2. بعد از بی‌حس شدن ناحیه تحت درمان، متخصص ایمپلنت، لثه را برش می‌زند و یک سوراخ جزئی در استخوان فک ایجاد می‌کند. سپس پیچ تیتانیومی ایمپلنت در این سوراخ قرار می‌گیرد و دندانپزشک لثه را بخیه می‌زند. معمولا باید ۲ الی ۶ ماه به این پیچ زمان داد تا با استخوان فک جوش بخورد.
 3. پس از این مدت، متخصص، اباتمنت را روی ایمپلنت قرار می‌دهد. این قطعه نقش پایه را برای پروتز یا روکش دندان ایفا می‌کند.
 4. بعد از آن قالب‌گیری انجام می‌شود تا یک روکش دندان متناسب برای ایمپلنت ساخته شود.
 5. در مرحله آخر، زمانی که روکش آماده شد، آن را روی اباتمنت و پیچ قرار می‌دهند و با چسب یا پیچ‌های مخصوص آن را محکم می‌کنند.

ایمپلنت یک روزه چیست؟

گاهی کشیدن دندانی که آسیب دیده است و قرار دادن ایمپلنت، تنها در طول یک جلسه صورت می‌گیرد. به این روش، ایمپلنت یک روزه یا فوری می‌گویند که انجام آن برای تمام بیماران ممکن نیست و شرایط خاصی دارد. دندانپزشک با معاینه بیمار به او می‌گوید که آیا کاندید مناسبی برای ایمپلنت یک روزه هست یا نه.

ایمپلنت یک روزه در تهران نیز انجام می‌شود و اگر واجد شرایط باشید، می‌توانید از این درمان استفاده کنید.

قیمت ایمپلنت دندان

در جدول زیر قیمت ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر سلمی یزدی نژاد را قرار داده ایم .

سوالات متداول درباره ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان به صورت کلی یک پایه میله ای فلزی می باشد که معمولاً از جنس تیتانیوم ساخته می شوند که بهترین جایگزین برای ریشه دندان های از دست رفته شما می باشد؛ همینطور با کمک جراحی در داخل استخوان فک شما به همراه تاج یا روکش و دندان مصنوعی قرار می گیرد. قابل ذکر است کاشت دندان با روکش ایمپلنت می تواند جایگزین هر تعداد دندانی که مورد نیاز هست حتی کل دندان های یک فک شود.

بله، معمولاً پزشک متخصص برای نوجوانان منتظر می ماند تا چرخه رشد خود را به پایان برسانند اما برای بزرگ سالان در هر سنی می توانند جراحی ایمپلنت را انجام بدهند

پاسخ به این سوال نسبت به هر بیمار و فرآیند درمان آن متغیر می باشد و پس از معاینه ی پزشک زمان آن اعلام می گردد.

برای پاسخ به این سوال بید بگوییم خیر فلز تیتانیوم بسیار زیست سازگار می باشد و تا به حال هیچ گزارشی مبنی بر حساسیت گزارش داده نشده است حتی افرادی که به زیورآلات تیتانیوم حساسیت دارند به دلیل پوشش های سطحی بر روی آن است

قند خون ناشتا تا میزان 250 میلی گرم مانعی ندارد.

بله کشیدن سیگار عامل مهمی در شکست روند درمان ایمپلنت می باشد، در اصل می توان گفت کشیدن سیگار برای تمامی روش های درمان مخرب و مشکل آفرین میباد.

همانند دیگر دندان های طبیعی شما استفاده از مسواک و نخ دندان 2بار در روز می باشد.

شما از ایمپلنت می توانید تمام طول عمر خود استفاده نمایید.

 • دیابت کنترل نشده
 • بارداری
 • سکته قلبی
 • ضربان نامنظم و غیر قابل کنترل
 • پوکی استخوان
 • بیماران تحت رادیوتراپی به خصوص در ناحیه فک و صورت
 • شیمی درمانی و پرتودرمانی
 • مصرف طولانی مدت بیس فسفونات
 • بیماری در سیستم ایمنی بدن مانند لوسمی
 • بهبود ظاهر و اصلاح طرح لبخند
 • بهتر صحبت کردن و راحت جویدن
 • دارای ظاهری کاملاً طبیعی
 • جلوگیری از تحلیل رفتن استخوان
 • جلوگیری از جا به جایی دندان ها و کج شدن به سمت جای خالی دندان

ایمپلنت های دندان، طوری طراحی می شوند که عملکرد و ظاهری همانند دندان های طبیعی شما داشته باشد و شکل ظاهری آن ها برای هر فرد به صورت خاص طراحی می شود به علاوه قابل ذکر است رنگ آن متناسب با دیگر دندان های اطراف فرد نیز طراحی می گردد.

در نتیجه پس از انجام جراحی ایمپلنت و بعد از سوار شدن پروتز دندانی بر روی آن ، نه تنها از لحاظ ظاهری عملکرد بهتری دارد بلکه از نظر جویدن غذا و صحبت کردن نیز احساسی همانند دندان طبیعی شما به شما می بخشد.