پاسخگویی کلینیک

ساعت 8 صبح تا 22 شب

تلفن تماس

02122694515

تلفن تماس : 02122694515
پاسخگویی :8 صبح تا 22 شب

پیوند استخوان قیطریه

عناوین مطلب

پیوند استخوان دندان برای افزایش مقدار استخوان در بخشی از فک که استخوان آن از بین رفته یا به پشتیبانی بیشتری نیاز دارد انجام می‌شود.

ایمپلنت‌های دندانی با ترکیب شدن با استخوان‌های فک بیمار کار می‌کنند. در نتیجه کمبود استخوان کافی در فک مانع انجام ایمپلنت می شود.

کاهش حجم استخوان علل بسیاری دارد. شایع ترین آنها نتیجه موارد زیر است: بیماری پریودنتال، پنوماتیزاسیون سینوس ماگزیلاری، دندان مصنوعی نامناسب طولانی مدت، و پیشرفت عمومی پوکی استخوان با افزایش سن.

پس از از دست دادن یک دندان یا چندین دندان، معمولا افراد دچار مشکلاتی مانند تحلیل لثه و تحلیل استخوان در امتداد فک می شوند. به زبان ساده، از بین رفتن ساختار ریشه دندان از فک منجر به از بین رفتن تراکم استخوان در آن قسمت از فک می شود.

زمانی که افراد دندان های خود را از دست می دهند، از دست دادن استخوان هم می تواند بد باشد. قوس دندانی ممکن است فاقد تراکم استخوان باشد که می‌تواند منجر به مشکلات ظاهری در اطراف لب‌ها و گونه‌ها شود.همچنین می‌تواند منجر به مشکلاتی در دریافت ایمپلنت‌های دندانی برای حمایت از پل‌ها و پروتزها شود.

در واقع، اگر ساختار استخوانی کافی در محل وجود نداشته باشد، جراحان دهان نمی توانند هیچ ایمپلنت دندانی را قرار دهند. بدون تراکم استخوان مناسب، شانس درمان موفقیت آمیز ایمپلنت دندان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

خوشبختانه، فرآیندی به نام بازسازی استخوان فک (پیوند استخوان) می تواند تراکم استخوان و توانایی شما برای دریافت ایمپلنت های دندانی را بهبود بخشد.

کمبود استخوان فک

کاهش حجم استخوان علل بسیاری دارد.پس از از دست دادن یک دندان یا چندین دندان، معمولا افراد دچار مشکلاتی مانند تحلیل لثه و تحلیل استخوان در امتداد فک می شوند. به زبان ساده، از بین رفتن ساختار ریشه دندان از فک منجر به از بین رفتن تراکم استخوان در آن قسمت از فک می شود.

پیوند استخوان

پیوند استخوان دندان برای افزایش مقدار استخوان در بخشی از فک که استخوان آن از بین رفته یا به پشتیبانی بیشتری نیاز دارد انجام می‌شود. کمبود استخوان کافی در فک مانع انجام ایمپلنت می شود.

برای اطلاع از قیمت روز و  30 دقیقه مشاوره رایگان پیوند استخوان همین حالا تماس بگیرید.