دندانپزشکی در قیطریه
لمینت
دندانپزشکی در قیطریه

لیست خدمات مرکز

لمینت  قیطریه

لمینت روکشی نازک است که روی دندانها قرار می گیرد و باعث بهبود ظاهر آن میشود. این روکش برای تغییر طول، اندازه، شکل و رنگ دندان و رسیدن به لبخند دلخواه استفاده می شود.

داشتن لبخندی زیبا یکی از ویژگی های مهم و منحصر به فرد است که همه افراد خواستار آن هستند و امروزه انجام دادن لمینت طرفداران زیادی دارد.

از ویژگی های مهم لمینت های دندانی علاوه بر زیبایی آن این است که سبب افزایش مقاومت و قدرت مینای دندان، پوشش دادن نا همترازی دندان ها و ردیف دندان ها را مرتب و یکنواخت نشان می دهد.

اگر بخواهیم ونیر لمینت را با روش کامپوزیت مقایسه کنیم باید بگوییم که لمینت دندانی در برابر زرد شدن مقاوم تر هستند و اگر شما به خوبی از آن ها مراقبت کنید به صورت دائمی سفید و درخشان می مانند حتی با نوشیدن چای و قهوه .

داشتن خاصیت بازتاب نور در دندان لمینت سرامیکی سبب شده است تا ظاهری همانند مینای دندان طبیعی داشته باشد. چرا که لمینت از یک لایه نازک ساخته شده است و انقدر شفاف و طبیعی می باشد.

زمانی لمینت شما ساخته شده و پس از اتصال آن به دندان های طبیعی شما طرح لبخند شما بلافاصله اصلاح می شود و هیچ گونه دوره ی نقاهت و ریکاوری بیمار نخواهد داشت و بیمار پس از اتمام کار می تواند از لبخند خود لذت ببرد.

انتخاب لمینت برای افرادی که دارای دندان های زرد رنگ و دندان های شکسته یا کج دارند انتخاب بسیار مناسبی می باشد چرا که دندانهای ونیر شده تمامی مشکلات زیبایی و عیوب مربوط به ظاهر دندان شما را به صورت کامل می پوشاند و ظاهر لبخند زیبایی به شما می بخشد.

برای اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول و یا مقالات مراجعه کنید.

دندانپزشکی در قیطریه

دندان های زرد و ناهمتراز

دندانها در طول زمان و به دلایل مختلف زرد می شوند. همچنین بسیاری دندانهای ناهمتراز دارند و یا تعدادی از دندانهایشان طول و شکل نامتوازن دارند.

لمینت دندان

لمینت روکشی نازک است که روی دندانها قرار می گیرد و باعث بهبود ظاهر آن میشود. این روکش برای تغییر طول، اندازه، شکل و رنگ دندان استفاده می شود. از ویژگی های مهم لمینت های دندانی علاوه بر زیبایی آن این است که سبب افزایش مقاومت و قدرت مینای دندان، پوشش دادن نا همترازی دندان ها و ردیف دندان ها را مرتب و یکنواخت نشان می دهد.

دندانپزشکی در قیطریه
دندانپزشکی در قیطریه

لبخند هالیوودی

انتخاب لمینت برای افرادی که دارای دندان های زرد رنگ و دندان های شکسته یا کج دارند انتخاب بسیار مناسبی می باشد. چرا که دندانهای ونیر شده تمامی مشکلات زیبایی و عیوب مربوط به ظاهر دندان شما را به صورت کامل می پوشاند و ظاهر لبخند زیبایی به شما می بخشد.

.

نمونه کارها

نمونه کارهای مرکز دندانپزشکی قیطریه

لمینت دندان ها

لمینت دندان

لمینت دندان چیست؟ انواع لمینت دندان + مزایا و معایت

اطلاعات بیشتر